РОЛЬ И ВЛИЯНИЕ ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ЭТИКИ НА РАЗВИТИЕ СОЦИАЛЬНОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ БИЗНЕСА
Ключевые слова:
профессиональная этика, социальная ответственность, бизнес, образование, устойчивое развитиеАннотация
Исследовано понятие профессиональной этики предпринимателя в условиях устойчивого развития. Выделена роль и влияние профессиональной этики как отдельной, эффективной составляющей социальной ответственности бизнеса в условиях устойчивого развития общества.Библиографические ссылки
Пірон М. Соціальна відповідальність політико-управлінської еліти за умови демократизації в Україні (на досвіді ЄС) / М. Пірон// Вісник Національної академії державного Управління При Президентові України. – 2010. - №3. – С. 14-21.
Майнулов Є.М. Філософський аналіз моральної відповідальності соціального суб’єкта/ Є.М. Майнулов// Вісник Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. Серія Філософія, філософія права, політологія, соціологія. – 2012. - №4 (14). - С. 3-8.
Кононець М.О. Психологія професійної моральності підприємця: теорія і сучасна практика: монографія/ М.О. Кононець. – К. : Дія, 2013. – 165 с.
Психологічні основи управління та організаційного розвитку в системі державної служби: тези VIІ Науково-практичної конференції з організаційної та економічної психології (Луцьк, 23–25 вересня2010 р.)/ За наук. ред.
Л.М. Карамушки, Л.Я. Малімон, О.А. Філь, Т.М. Литвиненко. – Луцьк:[б.в.], 2010. – 176 с.
Креденцер О.В. Інноваційність як важлива психологічна характеристика підприємницької поведінки менеджерів освітніх організацій у контексті організаційного розвитку/ О.В. Креденцер// Актуальні проблеми психології: збірник наукових праць Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України. – 2010. – Т. І, Ч. 27. – C. 70-78.
Reputation Institute. Глобальний рейтинг організацій2014 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.reputationinstitute.com
Майнулов Є.М. Проблема відповідальності особистості в контексті моралі і професійної етики/ Майнулов Є.М. // Вісник Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого». – 2014. - №4(23). - С. 36-40.
Вікіпедія. Вільна енциклопедія [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0.
Вікіпедія. Вільна енциклопедія [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).