СТРАТЕГИЧЕСКИЙ АНАЛИЗ ИННОВАЦИОННОГО ПОТЕНЦИАЛА ПРЕДПРИЯТИЯ
Ключевые слова:
стратегический анализ, инновации, инновационный потенциал, инновационная стратегияАннотация
В статье представлены основные типы инноваций, основные этапы протекания инновационного процесса, инновационная стратегия, результаты анализа инновационного потенциала предприятия. Повышение планирования эффективности производства, улучшение качества продукции и услуг. Выполнен SWOP-анализ предприятия для анализа инновационного потенциала предприятия. Рассчитано рыночную позицию для каждого стратегического хозяйственного подразделения и построена Матрица БКГ исследуемого предприятия.Библиографические ссылки
Про інноваційну діяльність: Закон України від 04.07.2002 р. №40-IV / Верховна Рада України// Офіційний вісник України. – 2002. - №31. - С. 145.
Економічна енциклопедія: у 3 т. / [під ред. С.В. Мочерного]. – К. : Академія, 2000 – T.1. – 864 c.
Экономическая школа: журнал-учебник- М. : Экономическая школа, 1998. - №4 - С. 229.
Чухрай Н. Товарна інноваційна політика: підручник/ Н. Чухрай, Р. Патора. - К. : КОНДОР, 2006. – 398 с.
Коробейников О.П. Интеграция стратегического и инновационного менеджмента/ О.П. Коробейников, А.А. Трифилова// Менеджмент в России и за рубежом. - 2001. - №4. – С. 14-19.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Инновации
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).