ОСОБЕННОСТИ ИННОВАЦИОННОГО РАЗВИТИЯ СТРАН В КОНТЕКСТЕ ГЛОБАЛИЗАЦИОННЫХ ПРОЦЕССОВ
Ключевые слова:
инновационное развитие, глобализация, особенности, приоритет, научно-техническая деятельностьАннотация
В статье проанализированы современные тенденции инновационного развития стран в условиях усиления глобализации мировой экономики. Определены характерные особенности инновационных политик стран.Библиографические ссылки
Гохберг Л.М. Национальная инновационная система России в условиях «новой экономики» / Л.М. Гохберг// Вопросы экономики. - 2003. – №3(а). – С. 15-28.
Гросфелд Т. Логика открытых инноваций: создание стоимости путем объединения сетей и знаний/ Т. Гросфелд, Т. Роландт// Форсайт. - 2008. – №1 (5). – С. 25-34.
Ткаленко Н.В. Інноваційний ресурс національної економіки: реалії і перспективи: монографія/ Н.В. Ткаленко. –Чернігів: Полиграф Десна, 2014.–368 с.
Chesbrough H. Open Innovation: the New Imperative for Creating and Profiting from Technology / H. Chesbrough. - Boston, MA : Harvard Business School Press, 2003. – 145 p.
Chesbrough H. Open innovation: Researching a new paradigm/ H. Chesbrough, W. Vanhaverbeke, J. West. - Oxford University Press, 2006. – 160 p.
Issues Paper: Strategic Priorities inDeveloping Science, Technology and Innovation Policy. OECD Meeting of Senior Executives / OECD. - Washington D.C., 2007. – 129 p.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).