МЕТОДЫ ТЕСТИРОВАНИЯ ОБОРУДОВАНИЙ И ИДЕНТИФИКАЦИЯ
Ключевые слова:
идентификация, дефекты, методы тестированияАннотация
В статье рассматриваются методы тестирования оборудований и идентификация. Тестирование программ может быть использовано для демонстрации существования дефектов, но не гарантирует их отсутствие. Основной причиной этого является то, что тестирование является недоступным для сложной программной системы. Тестирование программ и оборудования - основной метод, который может обеспечить и проверить необходимое качество компонентов и комплексов программ для выявления и устранения этих дефектов и ошибок в проектировании и производстве.Библиографические ссылки
Липаев В.В. Программная инженерия. Методологические основы/ В.В. Липаев. – М. : ТЕИС, 2006. – 608 с.
Липаев В.В. Экономика производства сложных программных продуктов/ В.В. Липаев. - М. : СИНТЕГ, 2008. – 432 с.
Блэк Р. Ключевые процессы тестирования. Планирование, подготовка, проведение, совершенствование/ Р. Блэк. – М. : Лори, 2006. – 655 с.
Бейзер Б. Тестирование черного ящика/ Б. Бейзер. – С.-Пб.: Питер, 2004. –321 с.
Канер С. Тестирование программного обеспечения. Фундаментальные концепции менеджмента бизнес-приложений/ С. Канер, Дж. Фолк, К. Е. Нгуен. – М. : ДиаСофт, 2001. – 544 с.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Инновации
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).