ТЕОРЕТИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ РОЛІ ФОНДОВОГО РИНКУ В СИСТЕМІ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
Ключові слова:
фондовий ринок, теорії корпоративних відносин, фондова біржа, цінні папери, учасники корпоративного секторуАнотація
У статті розглядаються положення основних економічних шкіл щодо визначення ролі фондового ринку в економіці, а також виявлення позитивних та негативних рис сформованих моделей ефективного фондового ринку на сучасному етапі розвитку економічної теорії. Досліджено теоретичні аспекти розвитку корпоративних відносин, а також психологічні чинники, які впливають на поведінку учасників корпоративного сектору.
Посилання
Маркс К. Капитал. Критика политической экономии / К. Маркс. - М.: Издательство политической литературы. - Т.1., Кн. 1: Процесс производства капитала. – 1963. - 907 с.
Брейли Р. Принципы корпоративных финансов / Р. Брейли, С. Майерс. - 2-е русск. изд. (пер. с 7-го междунар. изд.) - М.: Олимп-Бизнес, 2008. - 1008 с.
Fama E. Efficient Capital Markets: A Review of Theory And Empirical Work / E. Fama // Journal of Finance. – 1970. - Vol. 25, issue 2. - Pp. 383-417.
Блауг М. Экономическая мысль в ретроспективе. – М.: Дело, 1995. - 627 с.
Кейнс Дж.М. Общая теория занятости, процента и денег / Дж.М. Кейнс. – М.: Гелиос Арв, 2002. - 352 с.
Аникин А.В. Юность науки Жизнь и идеи мыслителей-экономистов до Маркса / А.В. Аникин. - М.: Издательство политической литературы, 1975. - 51 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).