ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
людський капітал, реальні доходи населення, рівень життя населення, безробіття, демографічні процесиАнотація
У статті визначено, що інвестиції в розвиток людини - це джерело соціально-економічного зростання, що має довгострокову дію, тому необхідно досліджувати проблеми формування та розвитку людського капіталу в Україні. Проведено аналіз основних чинників, що впливають на формування і розвиток людського капіталу країни. Встановлено, що відбувся значний занепад головних сфер формування та розвитку людського капіталу, зумовлений, насамперед, низькими темпами зростання реального доходу населення, низьким рівнем життя громадян, високим рівнем безробіття та несприятливими демографічними процесами
Посилання
Новий курс: реформи в Україні. 2010-2015. Національна доповідь / за заг. ред. В. М. Гейця [та ін.]. - К.: НВЦ НБУВ, 2010. – 232 с.
Статистична інформація Державного комітету статистики України [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).