Тактика нападу та її роль у спортивній підготовці волейболістів

Автор(и)

Анотація

Під час гри у волейбол важливу роль відіграє тактика нападу. До змісту тактики нападу входять командні тактичні, групові, а також індивідуальні тактичні дії. Нападаючий характер ведення гри дає беззаперечну перевагу, але при рівних умовах переможе та команда, яка краще володіє мистецтвом маневрування, технічно і фізично краще підготовлена. В такій логічній послідовності і розглядається зміст тактичних дій у нападі. Від правильності тактичних дій під час нападу безумовно залежить результат гри. Тому їх знання є важливим для тренера та гравців

Посилання

Абрамов, С.А., & Довгопол, Е.П. (2019). Особливості взаємодії гравців при організації групових тактичних дій у волейболі. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Серія 15, Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт), 12 (120), 7–9.

Демчишин, А. Д. (2002). Волейбол – гра для всіх. К. : «Здоров’я».

Дорошенко, Э.Ю. (2013). Модельные показатели технико-тактических действий в системе управления соревновательной деятельностью волейболистов. Физическое воспитание студентов, (5), 41-45.

Дубенчук, А.І. (2008). Волейбол. Х.: Ранок.

Ковцун, В.І. (2002). Волейбол : основи техніки і тактики гри в волейбол : метод. матеріал для лекцій з теорії та методики викладання волейболу. Львів : Фернеза.

Костюков, В.М. (2004). Теорія і методика викладання спортивних ігор: курс лекцій. Вінниця : ВДПУ.

Кудряшов, Є.В. (2004). Побудова і контроль тренувального процесу волейболісток на етапі спеціалізованої базової підготовки: Дис. канд. н. з фіз. вих. Луганськ.

Ляхова, Т. П. (2021). Особливості ігрових функцій зв’язуючого у сучасному класичному волейболі. Проблеми і перспективи розвитку спортивних ігор і єдиноборств у вищих навчальних закладах, 1, 51-54.

Пустовалов, В.О. (2011). Волейбол (теорія і методика навчання): навчально-методичний посібник. Черкаси.

##submission.downloads##

Опубліковано

2023-02-02