Дослідження алгоритмів вибору технічних засобів автоматизації управління та контролю у олійному виробництві
DOI:
https://doi.org/10.15587/2313-8416.2015.56364Ключові слова:
автоматизація, алгоритм, вартість, дослідження, засіб, оптимальність, параметр, регулювання, система, якістьАнотація
Проаналізовано сучасні алгоритми вибору технічних засобів автоматизації, їх переваги та недоліки. Досліджені критерії та параметри, з яких вони складаються. Використовуючи науковий підхід, визначені головні етапи, за якими йде вибір засобу незалежно від його призначення та реалізації. Запропоновано оптимальний алгоритм вибору технічних засобів та перевірено його працездатність на прикладі реального об’єкта
Посилання
Beloborodov, V. V. (1983). Teplovoe oborudovanie predpriyatiy obschestvennogo pitania [Thermal catering equipment]. Ekonomika, 153.
Maslikov, V. A. Texhologicheskoe oborudovanie proizvodstva rastitelnux masel [Technological equipment of production of plant oils]. Pischevaya promishlennost, 439.
Scherbakov V. G. Texhologia poluchenia rastitelnix masel [Technology for producing of plant oils]. Kolos, 207.
Kovshov, A. N. (1987). Texhologii mashinostroenia [Manufacturing Engineering]. Mashinostroenie, 320.
Vachnadze, R. G. (Ed.) (1993). Prinyatie resheniy. Metod analiza ierarxiy [Making decisions. Analytic hierarchy]. Moscow: Radio i svyaz, 278.
The concept of quality products. Quality and classification. Available at: http://buklib.net/books/37647/.
Bagrova, V.I. Teoria vartosti: istoria, suchasniy poglyad [Theory of value: history, modern look]. Innovaciyna ekonomika, 5 (43), 177–180.
What are the technical characteristics of the product? Available at: http://www.sovbuh.ru/news1/obzor_novyh_dokumentov/chto_takoe_tehnicheskie_harakteristiki_tovara/
Ostreykovskiy, V. A. (2003). Teoria nadeznosti [Reliability theory]. Vushaya shkola, 463.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Владислав Павлович Самодуров
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.