Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

I. СТРУКТУРА СТАТТІ

Анотація (не більше 150 слів) повинна містити короткий виклад основних результатів статті. Не рекомендується використовувати в анотації формули та посилання на літературу.
На початку статті слід вказати: УДК; ініціали та прізвища авторів російською, українською, англійською мовами, вчений ступінь і звання, повна назва організації (без скорочень), точні поштову та електронну адреси підприємства (організації) кожного з авторів, а також назва статті, яка має бути інформативним і коротким. Наводиться анотація з ключовими словами. Цю інформацію потрібно перекласти англійською мовою.
У назві статті неприпустимо використання скорочень, крім загальноприйнятих (ВРУ, НСГ, СПГ, КЦА і т.п.).
Ключові слова (не більше 10 слів) повинні містити основні терміни статті.
Рукопис має бути представлена в форматі сторінок А4 (210'297 мм), шрифту 12 пт Times New Roman, Arial або Simbol з інтервалом півтора (поле зліва не менше 2 см).
Стаття повинна містити кілька розділів:
1. Введення. У вступі потрібно вказати, до якої галузі науки (техніки, виробництва) належать дослідження, про які йде мова в статті. Слід коротко обґрунтувати актуальність проблеми, сформулювати мету статті та виділити в ній підлягають вирішенню завдання.
2. Основні розділи. Їх може бути декілька. У розділах статті необхідно:
- Сформувати вирішуються в статті питання, що випливають з наміченого завдання.
- Привести короткий аналіз досліджень і публікацій вітчизняних і зарубіжних вчених, в яких вирішувалася розглянута в статті проблема.
- Описати постановку задачі дослідження. Викласти основні результати роботи. Розглянути перспективи подальших досліджень з названої проблеми.
3. Висновок. Наводяться основні висновки, що узагальнюють результати проведеного дослідження.
Література. На використовувані бібліографічні джерела посилання в квадратних дужках робляться по мірі їх згадування в статті.
Cписок літератури наводиться в порядку згадування джерел у тексті без автоматичної нумерації.
Для статті вказуються: прізвища, ініціали всіх авторів, назва статті, назва журналу, рік, том, номер випуску, сторінки (від і до).
Для книг наводяться: після ПІБ всіх авторів - назва книги, місто, видавництво, рік видання, загальна кількість сторінок.
У посиланнях на авторські свідоцтва та патенти обов'язково наводиться клас з МКІ або МКП, прізвища авторів, назва; повідомляється дата опублікування, номер бюлетеня.
Необхідно доповнити рукопис списком літератури на латиниці (довідки). Це також бібліографія статті, але прізвища авторів, назви журналів даються транслітерацією з кирилиці (рекомендується використання http://translit.ru), а назви книг і статей перекладаються англійською мовою. Після кожного посилання слід вказати в дужках мову статті (рос. Або укр.), Яка приведена у списку літератури. Перераховуються всі ав-
тори і не допускаються ніякі скорочення.

приклад:
ЛІТЕРАТУРА

1. Горбачев С.П., Коледова К.И., Красноносова С.Д. Термодинамические модели заправки резервуара криогенной жидкостью// Технические газы. — 2011. — № 5. — C. 32-40. 
2. Тепло- и массообмен. Теплотехнический эксперимент: Справочник/ Под общей редакцией В.А. Григорьева, В.М. Зорина.— М.: Энергоатомиздат, 1982. — 512 с.


REFERENCES
1. Gorbachev S.P ., Koledova K.I., Krasnonosova S.D. (2011). Thermodynamic models of a filling tank by the cryogenic liquid// Tekhnicheskie Gazy. [Industrial Gases]. — № 5. — P. 32-40. (Rus.).
2. Heat and mass transfer. (1982). Thermal experiments: Hand-book/ Edited V.A. Grigorev, V.M. Zorin. — Moscow: Energoatomizdat. — 512 p. (Rus.).

До статті обов'язково додаються відомості про всіх авторів, номерах телефонів (стаціонарних і / або мобільних) кожного учасника і адресах електронної пошти; вказується контактна особа.
У статті необхідно наводити не менше 10-ти джерел. Використані джерела мають бути переважно англомовними, опублікованими у відомих і авторитетних журналах.
Неприпустимо в статті посилатися на підручники, різні посібники та методичні розробки, ГОСТи, ТУ та інші нормативні матеріали; матеріали конференцій і тези доповідей.
На авторські свідоцтва та патенти вказуються посилання в самій статті.


II. ПІДГОТОВКА статті до публікації
Стаття готується за допомогою редактора MS Word і потім в повному обсязі спрямовується до редакції на
адреса електронної пошти :. uasigma@mail.ru, lavrenchenkog.k @ mail.ru.
Кожна формула, яка наводиться у статті, повинна бути пронумерована.
Для прискорення верстки статті потрібно набирати формули в редакторі Math Type. Слід розрізняти зображення шрифту: курсивное (для латинських літер), звичайне (для російських букв, хімічних елементів). Літерні підрядкові індекси або надрядкові (допускаються як виняток) повинні братися з латинського алфавіту прописних літер; можуть застосовуватися і цифри, що позначають порядкові номери і послідовність процесів. Розмірності фізичних величин - в системі СІ. Абревіатури повинні бути розшифровані при першому їх згадуванні в тексті. Інтеграція формул в текст статті у вигляді малюнків не допускається.
Малюнки повинні надаватися у вигляді окремих графічних файлів з обов'язковою нумерацією.
Малюнки слід розташовувати після згадок про них в тексті.
Схеми, графіки, діаграми повинні бути обов'язково виконані в кожній із зазначених програм: CorelDraw, Visio, AutoCAD, графічний редактор MS Word. Після чого їх потрібно зберігати у векторному вигляді. Кінцевий файл надається у форматі .eps і називається ris_ (номер малюнка в статті).
Позиції і криві на графіках нумеруються послідовно. На малюнку допускаються цифрові й буквені позначення, а пояснюючі написи виносяться в підрисунковому підписи до малюнків або в текст статті.
Малюнок виконується шириною 8,0 см.
Фотографії необхідно докладати до статті у вигляді окремих JPG-файлів з роздільною здатністю не менше 300 точок на дюйм.
Графічні об'єкти, вставлені (Імпорт) в MS Word, не приймаються в якості малюнків!
Таблиці повинні в статті мати номери та назви.


III. ПОДАЧА СТАТТІ ДО РЕДАКЦІЇ
Для публікації статті в журналі до редакції подаються:
1. Електронний варіант статті російською мовою.
2. Один примірник статті у роздрукованому вигляді з підписами всіх авторів на зворотному боці останньої сторінки.
3. Відомості про кожного з авторів (прізвище, ім'я, по батькові; науковий ступінь і звання; посада, повна назва організації, інституту чи підприємства, а також домашній і службовий адреси з поштовими індексами; номери телефонів).

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.