ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ «МОДЕЛІ СВІТУ» В ПІДЛІТКІВ-КЕЙПОПЕРІВ
Ключові слова:
підлітковий вік, субкультура, альтернативна субкультура, модель світу, «К-рор»Анотація
У статті розглядаються психологічні особливості впливу субкультури на підлітків. Висвітлено основні риси субкультури кейпоперів. Подано психологічний портрет типового «кумира» для представників даної субкультури. Розглянуто позитивні та негативні аспекти впливу субкультури «К-рор» на процес соціалізації підлітків.
Посилання
Гаваші С.Й.Особливості формування поведінки підлітків за допомогою еталонів молодіжної музичної субкультури /С.Й. Гаваші // Актуальні проблеми психології: Збірник наукових праць Інституту психології імені Г.С. Костюка. – Психологія навчання. Генетична психологія. Медична психологія. – 2009. – Том. Х. – Вип. 15. – С. 121-130.
Заграй Л. Молодіжна субкультура як дискурсивний простір конструювання інтерпретативних схем особистості / Л. Заграй // Психологія особистості. – 2011. – № 1. – С. 211-218.
Шевчук Ю. Молодіжна субкультура як складова формування особистості підлітків: позитивні та негативні аспекти / Ю. Шевчук// Нова пед. думка: наук.-метод. журн. – 2014. – № 3. – С. 76-79.
Иванова А.Ю. Феномен k-pop волны в россии: успех и фанаты [Електронний ресурс] / А.Ю. Иванова. – Режим доступа: https://www.rae.ru/forum2012/8/849 – Назва з екрана.
Шулдик Г.О. Вплив субкультур на формування особистості в підлітковому віці [Електронний ресурс]/ Г.О. Шулдик. – Режим доступа: http://vuzlib.com/content/view/945/94/ – Назва з екрана.
http://www.yesasia.ru – Переглянуто: 15 березня 2017.
http://doramatv.ru – Переглянуто: 15 березня 2017.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 І.С. Дзьон
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).