НАВИЧКИ XXI СТОЛІТТЯ. СТРАТЕГІЇ ЕФЕКТИВНОГО НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Ключові слова:
комунікативний підхід, інтеграція чотирьох макроуровней, аудіювання, говоріння, читання, письмоАнотація
У статті розглядаються стратегії ефективного навчання англійської мови, зокрема, використання комунікативного підходу у викладанні іноземних мов. Головною метою навчання є формування комунікативної компетенції учнів через активізацію основних видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання та письма. Описано деякі теоретичні аспекти, характерні для цього підходу. Наводиться план уроку, в якому основним завданням є інтеграція чотирьох макроуровней.
Посилання
Integrated Skills in the ESL/EFL Classroom. ERIC Digest. http://www.ericdigests.org/2002-2/esl.htm
Richards, J. C., and R. Schmidt, 2002. Longman dictionary of language teaching and applied linguistics. 3rd ed. London: Longman.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 O.V. Babenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).