ОСНОВНІ ФОРМИ ТА МЕТОДИ НАВЧАННЯ ЕКОНОМІСТІВ У БРИТАНСЬКІЙ СИСТЕМІ ОСВІТИ
Анотація
Сільськогосподарська освіта, що реалізується у навчальних програмах коледжів та університетів Великої Британії, становить важливу частину загальної освіти й економіки країни. Програми професійної підготовки економістів аграрного профілю відображають комбіноване використання в навчальному процесі вищої школи традиційних і новітніх форм та методів. Наразі спостерігається тенденція до комп’ютеризації навчання майбутніх фахівців економіко-аграрного профілю, здатних вирішувати нагальні проблеми як в економіці, так і в сільському господарстві та виробництві, менеджменті й маркетингу, агробізнесі, соціальному середовищі тощо.##submission.downloads##
Опубліковано
2017-11-30
Номер
Розділ
Рецензії, огляди
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 А.В. Найдьонова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).