ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ПРОЕКТІВ У ПРОЦЕСІ ФОРМУВАННЯ ІНШОМОВНОЇ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТІВ АГРОБІОЛОГІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ НЕМОВНОГО ВНЗ УКРАЇНИ
Ключові слова:
підготовка майбутнього фахівця, кредитно-модульна система, інтерактивний проект, вивчення іноземної мовиАнотація
Стаття присвячена актуальним питанням застосування інтерактивного проекту як засобу стимулювання навчання іноземної мови у студентів агробіологічних спеціальностей у немовному вищому навчальному закладі України.
Посилання
Дичківська І.М. Інноваційні педагогічні технології: Навч. посіб. – К.: Академвидав, 2004. – 352 с.
Євець Є.В. До проблем професійної підготовки майбутнього вчителя в умовах педагогічного університету // Педагогічний процес: теорія і практика: Зб. наук. праць. – К.: Міленіум, 2006. – № 1. – С. 44-47.
Ковальчук О.Б. Діагностування результатів навчання як один з напрямів педагогічної взаємодії суб’єктів навчального процесу // Вісник Львівського університету. Серія педагогічна. – Львів, 2005. – № 19.– С. 83-91.
Мартиненко C.M. Методологічні засади оновлення навчального процесу в педагогічному університеті: від діяльності – до особистості //Педагогічна освіта: Теорія і практика: Зб. наук. праць. «Психологія. Педагогіка». – К: КМПУ ім. Б.Д. Грінченка, 2005. – №3. – С. 171-179.
Мартинюк В.А. Педагогічні засади суб’єкт-суб’єктної взаємодії у вищому навчальному закладі // Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка. Зб. наук. праць. – К.: КМПУ ім. Б.Д. Грінченка, 2005. – № 4. – С. 146-151.
Сичова М.І. Самостійна робота студентів як предмет наукового дослідження// Педагогіка та психологія. Наук. вісник Чернівецького ун-ту. – 2004. – № 208. – С. 177-181.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Алла Біліченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).