ВПЛИВ МУЗИКИ НА ПСИХОЛОГІЧНИЙ СТАН УЧНІВ
Ключові слова:
спеціалізована спортивна школа, педагогічні умови навчання, функціональна музика, психофізіологічний стан, музичний впливАнотація
Статтю присвячено проблемі впливу музики деяких композиторів на психологічне здоров’я учнів, що навчаються в умовах спеціалізованої спортивної школи. Схарактеризовано особливості умов начання. Висвітлено характер вппливу музики, створеної композиторами різних історичних епох на психофізіологічний стан учнів. Розглянуто можливість використання музики як на занятиях фізичної культури, так і під час проведення змагань, виставок та інших шкільних заходів. Встановлено обмеження стосовно використання окремих музичних творів.Посилання
Большая энциклопедия психологических тестов / Сост. А. Карелин.- М.:Наука, 2010. - 350 с.
Венгер А. Л. Психологическое консультирование и диагностика / А.Л. Венгер.- Ч. 1. - М.: Paдио и связь, 2014. - 154 с.
Леонтьев Д. А. Введение в психологию искусства / Д.А. Леонтьев - М.: ВНИИТЭ, 2008. - 111 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 О.В. Шевяков, Я.А. Славська
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).