КОМУНІКАТИВНІ ВМІННЯ СТУДЕНТІВ НА ЗАНЯТТЯХ ІЗ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ
Ключові слова:
комунікативні уміння, професійне англомовне спілкування, студенти технічних спеціальностей, мовленнєві ситуаціїАнотація
У статті автор порушує проблему набуття та розвитку комунікативних умінь студентів технічних спеціальностей на заняттях з англійської мови професійного спрямування. Подається система практичних завдань для формування умінь вільного професійного англомовного спілкування в усній і писемній формах у різних ситуаціях.Посилання
Жуков Ю.М. Диагностика и развитие компетентности в общении / Ю.М. Жуков, Л.А. Петровская, П.В. Растянников. – М., 1990. – 255 с.
Іванова О.В. Англомовна особистість в умовах євроінтеграції в Україні / О.В. Іванова // Актуальні проблеми педагогіки, психології та професійної освіти. – №.1. – 2015. – С.3-7.
Почепцов Г.Г. Теорія комунікації / Г.Г. Почепцов. – К. : Видавничий центр “Київський університет”, 1999. – 308 с.
Черезова І.О. Комунікативна компетентність як інтегральна якість особистості [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.pj.kherson.ua/file/psychology_01/ukr/20.pdf
Шевчук С. Ділове мовлення. Модульний курс: Підручник / С. Шевчук. – К.: Літера, 2005. – 446с.
Щербан Т.Д. Психологія навчального спілкування : [монографія] / Т.Д. Щербан. – К. : Міленіум, 2004. – 346 с.
Charles Lloyd, James A. Frazier Engineering / Charles Lloyd, James A. Frazier. – Express Publishing, 2014. – 102 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Оксана Іванова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).