ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ ЗА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМИ ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ ВИЩОЇ ШКОЛИ США
Ключові слова:
аграрна освіта, фахівець аграрного профілю, система вищої аграрної освіти.Анотація
У статті висвітлено питання підготовки фахівців за сільскогосподарськими освітніми програмами у системі вищої освіти США. Здійснено аналіз тенденцій у сфері підготовки фахівців аграрного профілю. Розглянуто особливості вищих американських аграрних закладів. Репрезентовано сільськогосподарські освітні програми вищої школи. Наголошено на тому, що у системі освіти США спостерігаються тенденції до подальшої модернізації та демократизації вищої аграрної освіти.
Посилання
Про схвалення Концепції реформування і розвитку аграрної освіти та науки [Електронний ресурс] : Розпорядження Кабінету Міністрів України № 279-р від 6 квітня 2011 р. / Режим доступу до док. : http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/279-2011-%D1%80.
Левочко М.І. Теоретичні засади вищої освіти в Україні та перспективи її розвитку /М.І. Левочко // Вища освіта України – Додаток 3 (№2) – 2006 р. – Тематичний випуск «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору» – С. 227.
Lloyd. J. Phipps, Edward W. Osborne. Hand book on agricultural education in public schools. – The interstate printers & publishers, Inc., Danville, Illinois, 1988. – 593 p.
Вощевська О. В. Аспекти підготовки фахівців-аграрників у системі вищої освіти США / О. В. Вощевська // Нові технології навчання. – 2006. – Вип. 44. – С. 69 – 71.
Бондаренко В.Ф. Тенденції розвитку вищої аграрної освіти у США (ІІ половина ХХ століття): Автореф. дис. ... канд. пед. наук. – Рівне, 2009. - С. 11-14.
Transforming Agricultural Education for a Changing World. − 2009 report from the U.S. National Academy of Sciences http://www.nap.edu/catalog.php?record_id.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Олексій Сиротін
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).