Формування земельних ділянок для лісових розсадників
DOI:
https://doi.org/10.33730/2310-4678.2.2018.276393Ключові слова:
земельні ділянки лісогосподарського призначення, лісовий розсадник, формування, відведення земельної ділянки, екологія лісуАнотація
Обґрунтовано особливості формування земельних ділянок лісогосподарського призначення для лісового розсадника та процедуру відведення земельних ділянок для лісогосподарських підприємств. Доведено необхідність розширення площ лісових розсадників та доцільність формування земельних ділянок для лісогосподарських потреб. Дослідження проведено на прикладі Боярської лісової дослідної станції (державного підприємства, яке займається відтворенням, охороною, захистом лісу, переробкою деревини і має освітянські функції).
Посилання
The Verkhovna Rada of Ukraine (2003), The Law of Ukraine «About land management», available at: http:// zakon5.rada.gov.ua/laws/show/3528-15 (Accessed 22 Maу 2003).
Land Code of Ukraine (2001), available at: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2768-14 (Accessed 25 October 2001).
Kustovska O.V. (2016) Otsinka kontseptsiyi kompleksnoho ozelenennya mist [Estimation of the concept of integrated landscaping of urban settlements]. Zbalansovane pryrodokorystuvannya,3, pp. 64–70.
Kustovska O.V. (2016). Rekreatsiyno-turystychne pryrodokorystuvannya u m. Kyevi [Recreational and tourist nature use in Kiev]. Formuvannya rynkovykh vidnosyn v Ukrayini, 7–8, pp. 143–148.
Martyn A.G., Kustovska O.V. (2015). Upravlinnya zemlyamy terytorialnykh hromad [Land Management of Territorial Communities]. Kiev, 392 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).