Державний контроль за використанням земель як механізм ефективного управління земельними ресурсами на території Львівської області
DOI:
https://doi.org/10.33730/2310-4678.2.2018.276396Ключові слова:
державний контроль, охорона земель, управління земельними ресурсами, порушення земельного законодавстваАнотація
Представлено дослідження державного контролю за використанням та охороною земель на території Львівської області. Розроблено схеми складових елементів державного контролю, організаційної структури підпорядкованості Управління контролю за використанням та охороною земель, передумови його здійснення. Проаналізовано основні види правопорушень земельного законодавства, які переважають на території Львівщини.
Посилання
Земельний кодекс України // Відомості Верховної Ради України. — 2002. — № 3–4. — С. 27.
Закон України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» / Відомості Верховної Ради України. — 2003 р. — № 39. — С. 350.
Державний контроль за використанням та охороною земель [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://land.gov.ua/icat/derzhavnyikontrol-za-vykorystanniam-ta-okhoronoiuzemel/ — Заголовок з екрана.
Нові повноваження інспекторів Держгеокадастру [Електронний ресурс]. — Режим доступу: https://buhgalter911.com/uk/news/news1027885.html/— Заголовок з екрана.
Кодекс України про адміністративні правопорушення // Відомості Верховної Ради України. — 2010. — № 10. — Ст. 108.
Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу» від 25.07.07 р. № 963.
Кодекс законів про працю України // Затверджується Законом № 322-VIII від 10.12.1971. — 1971, додаток до № 50, С. 375.
Конституція України // Відомості Верховної Ради України. — 1996. — № 30. — С. 141.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).