Еколого-біологічні особливості розмноження та вирощування чайно-гібридних троянд
DOI:
https://doi.org/10.33730/2310-4678.2.2018.276421Ключові слова:
газостійкість, живці, стимулятори росту, вегетативне розмноженняАнотація
Група чайно-гібридних є найпоширенішою та найпопулярнішою у світовому асортименті троянд. Можливість використання садових троянд у зеленому будівництві часто обмежується впливом чинників довкілля як абіотичних, так і біотичних. Дослідження стійкості чайно-гібридних троянд та добір оптимальних умов вирощування мають на меті вироблення рекомендацій щодо їх впровадження в озеленення населених територій України.
Посилання
Андрійчук В.Г. Економіка аграрних підприємств: підручник / В.Г. Андрійчук. — К.: КНЕУ, 2004. — 624 с.
Балабак А.В. Еколого-біологічні аспекти застосування біостимуляторів росту рослин. Матеріали ІV Міжвузівської наукової конференції «Екологія — шляхи гармонізації відносин природи та суспільства», 16–17 жовт. 2014. — Умань: УНУС, 2014. — С. 38–39.
Мороз О.К., Дениско І.Л. Застосування троянд у озелененні автодоріг / Мороз О.К., Дениско І.Л. // Відновлення порушених природних екосистем: Матеріали V міжнародної наукової конференції (м. Донецьк, 12–15 травня 2014 р.). — Донецьк, 2014. — С. 326–327.
Мороз О.К., Дениско І.Л., Банк В.С. Вирощування саджанців троянд, перспективних для паркових композицій // Автохтонні та інтродуковані рослини. — Умань: НДП «Софіївка» НАН України, Уманське комунальне видавничо-поліграфічне підприємство, 2009. — Вип. 5. — С. 25–30.
Ткачук О.А. Троянди (кращі сорти, перевірені та рекомендовані для Лісостепу і Полісся України) / О.А. Ткачук., О.О. Ткачук: [довідк. посіб.]. — Київ: Вища школа, 1993. — 207 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).