Тривалість міжфазних періодів рослин гібридів кукурудзи залежно від обробки насіння та позакореневих підживлень
DOI:
https://doi.org/10.33730/2310-4678.1.2018.276604Ключові слова:
кукурудза, гібрид, міжфазні періоди, мікродобрива, біостимулятори, поліміксобактеринАнотація
Викладено результати досліджень впливу передпосівної обробки насіння кукурудзи мікропрепаратом Поліміксобактерин та позакореневих підживлень рослин мікродобривом Мікро-Мінераліс (кукурудза) і біостимулятором росту Стимпо на тривалість вегетаційного періоду культури.
Посилання
Надточаев Н.Ф. Кукурудза на полях Беларуси / Н.Ф. Надточаев; Научнопрактический центр НАН Беларуси по земледелию. — Минск: ИВЦ Минфина, 2008 . — 412 с.
Циков В.С. Кукурудза: технология, гибриды, семена / В.С. Циков. — Днепропетровск: Зоря, 2003. — 296 с.
Бомба М.Я. Використаємо кукурудзу сповна / М.Я. Бомба, М.І. Бомба // Пропозиція. — 2001. — № 3. — С. 40–43.
Кукурудза — врожай зростає // Пропозиція. — 2003. — № 8–9. — С. 108–109.
Результати наукових досліджень з селекції зернобобових культур в інституті рослинництва ім. В.Я. Юр’єва УААН / В.В. Кириченко, В.П. Петренкова, Л.Н. Кобизєва [та ін.] // Селекція і насінництво. — 2005. — Вип. 90. — С. 3–13.
Цибулько В.С. Насінна продуктивність гороху та сої залежно від дії регуляторів росту / В.С. Цибулько, С.І. Попов // Селекція і насінництво. — 1993. — Вип. 75. — С. 57–61.
Мікродобрива важливий резерв підвищення урожайності сільськогосподарських культур / С.Ю. Булигін, А.І. Фатєєв, Л.Ф. Демішев, Ю.Ю. Туровський // Вісн. аграр. науки. — 2000. — № 11. — С. 13–15.
Мерленко І.М. Застосування стимуляторів росту рослин та біопрепаратів як один з факторів біологізації сільськогосподарського виробництва / І.М. Мерленко, М.І. Зінчук, С.С. Штань, В.С. Леонтьєва // Охорона родючості ґрунтів: матеріали Міжнар. наук.-практич. конф. — Вип. 1. — К., 2004. — С. 105–114.
Кукурудза на зрошуваних землях півдня України: монографія / [Ю.О. Лавриненко, Р.А. Вожегова, С.В. Коковіхін та ін.]. — Херсон: Айлант, 2011. — 468 с.
Циков В.С. Интенсивная технология возделывания кукурузы / В.С. Циков, Л.А. Матюха. — М.: Агропромиздат, 1989. — 247 с.
Циков В.С. Прогрессивная технология выращивания кукурузы / В.С. Циков. — К.: Урожай, 1984. — 192 с.
Слухай С.И. Водный режим и минеральное питание кукурузы / С.И. Слухай. — К.: Наукова думка, 1974. — 246 с.
Сусидко П.И. Кукуруза / П.И. Сусидко, В.С. Циков. — К.: Урожай, 1978. — 296 с.
Сатановська І.П. Тривалість вегетаційного періоду різностиглих гібридів кукурудзи залежно від біологічних препаратів та погодних умов / І.П. Сатановська // Агропромислове виробництво Полісся. — 2013. — Вип. 6. — С. 148–152.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).