Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
  • Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.

Керівництво для авторів

Запрошуємо авторів подавати до журналу "Міжнародна економічна політика" статті, пов'язані з питаннями міжнародної торгівлі, інвестицій та менеджменту в Україні чи інших країнах з перехідною економікою, а також на теми фінансової стабільності, економічних реформ, співробітництва, права, політекономії, міжнародних фінансових організацій, інших питань, які доводиться вирішувати розвинутим країнами, країнам з перехідною економікою та країнам, що розвиваються. Насамперед розглядатимуться статті, які мають практичне значення для державних діячів, науковців та інших професіоналів, які працюють у сфері зовнішньоекономічної політики. Статті можуть подаватися науковцями та практиками українською або англійською мовою.

Праці повинні відповідати міжнародним науковим стандартам і проходитимуть конфіденційний, анонімний процес рецензування та відбору за участю науковців і професіоналів-практиків з України, Польщі, Словаччини, Латвії. Редакція журналу намагатиметься якнайшвидше, протягом місяця з моменту отримання статті, повідомити автора про результати такої перевірки (чи прийнято статтю до друку, чи вона вимагає доопрацювання, чи стаття не приймається). Детально ознайомитися з процедурою анонімного рецензування та відбору статей можна уПосібнику для авторів та рецензентів. Основні вимоги до статей зазначені у Посібнику та у пункті меню Вимоги до статей. Роботи, які не відповідають вимогам, повертатимуться авторам для доопрацювання.

Зверніть увагу: До публікування не приймаються статті, які вже надруковано чи розглядаються на предмет опублікування в інших виданнях.

Після прийняття статті до друку, автору повідомлять номер журналу, в якому буде надруковано його статтю. Усі випуски розміщуються на сайті журналу.

Якщо статтю прийнято до друку, за згодою автора редакція журналу «Міжнародна економічна політика» має право на її публікування та розповсюдження в друкованому та електронному виданнях.

Статті до журналу "Міжнародна економічна політика" приймаються постійно. Автори повинні податисупроводжувальний лист, який підтверджує, що стаття раніше не публікувалася і не розглядається іншими виданнями щодо можливості її публікації, разом з 2 копіями статті в друкованому вигляді та її електронним варіантом. Прізвище автора вказується лише у супроводжувальному листі. Прізвища автора не повинно бути і в електронній версії статті та назві електронного файлу (оскільки всі статті проходять процедуру анонімної перевірки та відбору незалежними рецензентами).

 Редактори журналу залишають за собою право незначного редагування статей від імені автора з метою дотримання формату та стилю журналу.

Автори несуть особисту відповідальність за факти, твердження та результати, викладені в статтях, а також правильність та точність прізвищ, назв, посилань і цитувань.

Авторські твердження не завжди збігаються з точкою зору редакційної колегії.

При використаннi матерiалiв посилання на журнал «Міжнародна економічна політика» є обов'язковим.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.