До теорії формування широкого мультигармонічного спектра у двопотоковому релятивістському електронному пучку
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2013.34.182-188Ключові слова:
Двопотокова нестійкість, Множинні трихвильові параметричні резонанси, Мультигармонiчна хвиля просторового зарядуАнотація
Побудована квадратична нелінійна теорія мультигармонічних взаємодій гармонік хвилі просторового заряду, яка зростає внаслідок ефекту двопотокової нестійкості у двошвидкісному релятивістському електронному пучку. Проведено врахування множинних трихвильових параметричних резонансних взаємодій. Проаналізовано вплив параметрів двошвидкісного релятивістського пучка на форму частотного спектра зростаючої мультигармонічної хвилі просторового заряду, яка збуджується у досліджуваній системіПосилання
Kulish V.V. Hierarchic electrodynamics and free electron lasers. Baca Raton, London, New York: CRC Press, 2011.
Diels J.C. Ultrashort laser pulse phenomena. New York: Academic Press, 2006.
Kulish V.V., Lysenko O.V., Savchenko V.I., Majornikov I.G. Laser Physics, 2005. – v. 15, P. 1629.
Kulish V.V., Lysenko A.V., Rombovsky M.Yu. // Plasma Phys. Rep., 2010. – v. 36. – P. 594.
Михайловский А.Б. Теория плазменных неустойчивостей. – М.: Атом из-дат, 1975.
Кулиш В.В., Лысенко А.В., Брусник А.Ю. // Ж. наноелектрон. фіз., 2012. - № 4. – С. 02037.
Вильхельмссон Х. Когерентное нелинейное взаимодействие волн в плазме. М.: Энергоиздат, 1981.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).