РОЛЬ СТРАТЕГІЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ У СУЧАСНОМУ СВІТІ: ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ
Анотація
У статті проведено аналіз ролі стратегічних комунікацій у сучасному світі, основних викликів, що виникають у зазначеній сфері, та можливостей реагування на них органів державної влади. Зосереджуючись на викликах і можливостях, які необхідно використовувати, виявлено, що стратегічні комунікації є необхідним інструментом для досягнення політичних цілей, формування переконань та забезпечення ефективної взаємодії з громадськістю. Органи державної влади використовують стратегічні комунікації для інформування суспільства про основну проблематику та явища, свою діяльність, залучення громадської підтримки й управління кризовими ситуаціями. Обґрунтовано важливість розуміння цільової аудиторії, розроблення чіткої інформаційної стратегії та забезпечення прозорості й доступності інформації. Стверджується, що ефективне використання стратегічних комунікацій допомагає органам державної влади підтримувати довіру громадськості, створювати позитивний імідж і досягати своїх суспільних, політичних чи військових цілей. Застосування сучасних комунікаційних інструментів, постійний аналіз та оновлення стратегій комунікацій є важливими факторами успіху в зазначеній сфері. Органам державної влади в процесі вдосконалення наявних стратегій комунікацій необхідно враховувати особливості цільової аудиторії, забезпечення прозорості та доступності до інформації, активне використання соціальних медіа та проведення громадських консультацій. Важливими також є використання етичних підходів до комунікації, якість інформації, об’єктивність і повага до думки та прав громадськості. Визначено значущість стратегічних комунікацій у сучасному світі та їхню важливу роль у діяльності органів державної влади. Ефективне використання стратегічних комунікацій дає можливість органам влади залучати суспільну підтримку, отримувати довіру та забезпечувати успішне досягнення важливих для країни цілей.
Ключові слова: державне управління, інформаційна безпека, медіа, стратегічні комунікації, технології.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Тетяна Дорошенко

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Редакційна колегія, автори і рецензенти журналу беруть на себе зобов'язання дотримуватися міжнародних етичних стандартів і принципів, заснованих на Кодексі Комітету з етики наукових публікацій.
Щоб уникнути недобросовісної видавничої практики (плагіату, незаконного привласнення чужих ідей, фальсифікації даних, навмисних спотворень і т.п.), а також для підтримки високої якості наукових публікацій редакція залишає за собою право відхилити публікацію статті в разі порушення зазначених нижче норм.