ІНФОРМАЦІЙНЕ ТА НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОКІЛЬСЬКОГО РУХУ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
інформація, сокільський рух, науково -методична діяльність.Анотація
Проаналізовано сучасний стан інформаційного та науково-методичного забезпечення сокільського руху в Україні. Виявлено
зростаючий рівень НМР щодо сокільства. З’ясовано фактори недостатньої
поінформованості фахівців та широкого загалу щодо основ сокільської
діяльності.
Посилання
Вацеба О.М. Спортивно-гімнастичний рух в Західній Україні
(кінець XIX ст. – 30-ті роки XX ст.): дис. …канд. пед. наук: 13. 00. 04 / Вацеба Оксана Михайлівна. – К.: УДУФВСУ, 1994. – 360 с.
Котов С.М. Український сокільський рух у 1923 – 1939 рр. :
автореф. дис. на здобуття наукового ступеня канд. іст. наук : спец. 07.00.01 «Історія України» / С.М. Котов ; НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича, Інститут народознавства. – Львів, 2015. – 22 с.
Лях-Породько О. О. Сокільський гімнастичний рух у Російській
імперії наприкінці XIX – початку XX століття (на матеріалі території сучасної України): дис. ... канд. наук з фізичного виховання і спорту: 24.00.02 / Лях-Породько Олексій Олексійович. – К.: НУФВСУ, 2010. – 204 с.
Мельничук Н. М. Сокольський рух у Волинському воєводстві
(1921–1939 рр.) : автореф. дис. на здобуття наукового ступеня канд. іст. наук : спец. 07.00.01 «Історія України» / Н. М. Мельничук ; ВНУ ім. Л. Українки. – Луцьк, 2012. – 20 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).