ІТ У ТРЕНУВАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ: ОГЛЯД ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ
Ключові слова:
тренування, ІТ-засоби, EndomondoSportsTracker, Strava, Runkeepеr, Nike Running, AdidasmiCoachАнотація
У статті розглянуто деякі з найвідоміших ІТ -засобів
призначених для планування та контролю результатів тренувань. Наведено
приклад використання спортивних засобів AdidasmiCoach для проведення та
контролю тренувань з бігу.
Посилання
Endomondo [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу:
Strava[Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу:
www.strava.com
RunKeeper[Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу:
Приложение Nike+ RunClub[Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: http://www.nike.com/ru/ru_ru/c/nike-plus/running-app-gps
AdidasmiCoachub[Електронний ресурс] – Режим доступу до
ресурсу:https://micoach.adidas.com
Лысаковский И. Т., Аксельрод А. Е., Павлов Г. К. Оценка состояния
нервно-мышечного аппарата и ее использование при управлении процессом скоростно-силовой подготовки спортсменов //Теор ия и практика физической культуры. – 2005. – №. 10. – С. 25-26.
Лутфуллин И. Я., Мавлиев Ф. А., Хадиуллина Р. Р. Основные
направления использования информационных технологий в практике спорта //Ученые записки университета им. ПФ Лесгафта. – 2012. – Т. 91.
Liebermann D. G. et al. Advances in the application of information technology to sport performance //Journal of sports sciences. – 2002. – Т. 20. – №. 10. – С. 755-769.
Khan D. U. et al. Evaluation of physical activity monitoring applications
for Android //UbiComp 2012 Workshop on Evaluating Off-the-Shelf Technologies for Personal Health Monitoring. – 2012.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).