ЗАСТОСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ ПРИ ПРОВЕДЕННІ УРОКІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Ключові слова:
учні, комп’тер, програма, посібник, слайд, баскетбол.Анотація
Розкриті основні аспекти розробки та використання
комп’ютерних навчальних посібників при проведенні уроків фізиної
культури у учнів 5-6 класів. Проведено експериментальне впровадження
розробки на заняттях за темою «Баскетбол».
Посилання
Ашанин В.С., Шестаченко Д.В. Застосування інформаційно-пошукових систем для оптимізації тренувального процесу баскетболістів // Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту: Сб. наук. пр. – Харків.: ХХПІ, 2000. – №19. – С.20-26.
Ермаков С.С. Обучение технике ударных движений в спортивных играх на основе их компьютерных моделей и новых тренажерных устройств: Дис. ... д-ра пед. наук: 24.00.01. – Харьков, 1997. – 401 с.
Круцевич Т.Ю. Управління фізичним станом підлітків у системі
фізичного виховання. Автореф. дис ... док. наук з фіз.. вих.. та спорту: 24.00.02. / Національний університет фізичного виховання та спорту України. – К., 2000. – 43 с.
Філенко І.Ю. Застосування інформаційних засобів навчання учнів 5 – 6 класів при проведенні уроків фізичної культури за темою «Баскетбол» // Майстерня гуманності. / За загальною редакцією А.М. Єрмоли. – Інформаційний вісник № 11. – Харків, 2005. – С.15-23.
Філенко І.Ю. Інформатизація засобів навчання учнів 5-6 класів при проведенні уроків фізичної культури за темою «Баскетбол». –
Слобожанський науково-спортивний вісник. – Вип..№9. – Харків, 2006. – С.148-151.
Mills C.M. Categories of Educational Microcomputer Programs. – London. – 1985. – p. 55-61.
Papert S. Windstorms: Children, Computers and Powerful Ideas. – Brighten, 1980. – p. 21-34.
Шиян Б.М. Теорія і методика фізичного виховання школярів. Частина 1. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2001. – 271 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).