МОЗКОВИЙ ВЕНОЗНИЙ КРОВОТОК ПРИ ЗАСТОСУВАННІ МЕТОДУ БОБАТ У ДІТЕЙ ХВОРИХ НА ДЦП
Ключові слова:
дитячий церебральний паралі, , мозковий кровоток, дошкільний вік, Бобат-терапіяАнотація
При обстеженні дітей дошкільного віку з різними формами ДЦП з використанням ТКДГ показано, що застосування Бобат терапії протягом 6-ти місяців викликає найбільші зміни кровотоку у прямому венозному синусі.Посилання
Буховець, Б.O. (2017). «Моторна функція та рухові можливості дітей з дитячим церебральним паралічем при фізичній реабілітації з використанням методу Бобат». Вісник Прикарпатського університету. Фізична культура. Вип. 27–28, 48-54.
Буховець, Б.O., Романчук, О.П. (2017). «Особливості змін мозкового кровообігу дітей з церебральним паралічем за впливу Бобат-терапії». Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка [Текст]. Вип. 147. Т. І, 51-57
Долгих, Г.Б., Иваничев, Г.А. (2008). «Церебральные сосудистые нарушения у детей с детским церебральным параличом и судорожным синдромом». Казанский медицинский журнал. 89 (3)
Brooks J., Day S., Shavelle R., Strauss D. (2011). «Low weight, morbidity, and mortality in children with cerebral palsy: new clinical growth charts». Pediatrics, 128, 299– 307
Bukhovets, B.O., Romanchuk, A.P. (2014). Bobath therapy in correction of psychomotor development of children with organic injuries CNS. Journal of Health Sciences, 4(6), 71–78
Bukhovets, B.O., Romanchuk, A.P. (2017). «The physical development of children with cerebral palsy in use of Bobat’s method in physical therapy course». Physical Education, Sport, Kinesitherapy Research Journal /PESKRJ/, 2(3), Art.12, 82-88.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).