ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА ЯК ОСНОВА МАЙСТЕРНОСТІ ФУТБОЛІСТІВ
Ключові слова:
дитячо-юнацький спорт, технічна підготовленість, змагальна діяльність, ефективність техніко-тактичних дій, техніка володіння м’ячем, рівень фізичної підготовленості футболістівАнотація
У дослідженні розглядається проблема пошуку нових методичних підходів до вдосконалення технічної підготовленості футболістівПосилання
Ашанин, В.С., Костина, Н.А., Марченко, В.А. (1996). «Теоретические и прикладные аспекты тактической подготовки в игровых видах спорта». Учебное пособие. Харьков: ХГИФК, 46 с.
Годик, М.А. (1998). «Спортивная метрология». Учебник для институтов физкультуры. М.: Физкультура и спорт, 192 с.
Догадайло, В.Г. (1991). «Оценка индивидуальных и командных технико-тактических действий». К., 88 с.
Дулібський, А. (1999). «Застосування методів моделювання у процесі підготовки юнацьких команд з футболу». Физическое воспитание студентов творческих специальностей: сб. науч. тр., Харків: ХНПУ, № 10, С. 31-35.
Дулібський, А.В. (2001). «Моделювання тактичних дій у процесі підготовки юнацьких команд з футболу». Київ, Федерація футболу України, С. 42-46.
Зеленцов, А.М., Лобановский, В.В. (1998). «Моделирование тренировки в футболе». К.: Альтерпресс, 102 с.
Зонин, Г.С. (1990). «Исследование физической, технической подготовленности футболистов». К.: Альтерпресс, 15 с.
Иванич, Т., Дьениш, Т. (1993). «Подготовка молодого футболиста». М., 216 с.
Лисенчук Г.А. (1997). «Тактика футбола». К.:Олимпийская литература, 113 с.
Лобановский, В.В. (1997). «Я меняюсь вместе с этим миром (о тенденциях развития современного футбола). Футбол от "СЭ"», № 6.
Шамардин, В.Н. (2006). «Научно-методические основы построения учебно-тренировочного процесса в футболе», Футбол-Профи, №2, С.4-11.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).