ПЕРЕДУМОВИ СТАНОВЛЕННЯ ШІНКІОКУШІНКАЙ КАРАТЕ, ЯК ОЛІМПІЙСЬКОГО ВИДУ СПОРТУ
Ключові слова:
Шінкіокушінкай карате – розвиток в світі і в Україні, «куміте», «ката», філософія боюАнотація
Стаття присвячена історичному аналізу розвитку шінкіокушінкай карате; перспективам введення в програму Олімпійських ігор. Проведено аналіз проведення найбільших змагань з цього виду спорту, визначено шляхи розвитку шінкіокушінкай карате в світі і в УкраїніПосилання
Астахов, Д.Б., Крючков, А.С. (2010). «Організація здоров'язберігаючої навчально-тренувальної діяльності юних єдиноборців». Фізична культура: виховання, освіту, тренування, №6, с.2-7.
Горбачов, А. (2000). «Становлення школи Кекусинкай». Додзьо: військові мистецтва Японії, № 4, с.17-38.
Накаяма, М. (1998). «Краще карате». У 11-ти т. Т. 1. Повний огляд. М .: Ладомир, АСТ.
Накаяма, М., Дрегер, Д. (1999). «Практичне карате для всіх». М.: ФАИР-ПРЕСС, 256с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2018-05-25
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).