АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ІГРОВИХ ДІЙ БАСКЕТБОЛІСТІВ КОМАНДИ «ДОНЕЦЬК-97» В СКЛАДІ ЗБІРНИХ КОМАНД УКРАЇНИ
Ключові слова:
баскетболіст, показник ефективності ігрових дій гравця, статистичні показники змагальної діяльностіАнотація
Проведено аналіз ефективності ігрових дій гравців під час їх виступів в складі Збірних команд України з баскетболуПосилання
Безмылов, Н., Шинкарук, О. (2011). «Оценка соревновательной деятельности баскетболистов высокой квалификации в игровом сезоне». Наука в олимпийском спорте, № 1/2, 45-52.
Гомельский, А.Я. (2002). «Энциклопедия баскетбола от Гомельского», 205.
Новицкий, Д.Э. (2010). «Метод комплексной оценки игровой деятельности в баскетболе». Методические рекомендации, 25.
Федерація баскетболу України. – Режим доступу: http://ukrbasket.net/
Цимбалюк, Ж.О., Мусієнко, А.В., Коваленко, О.І. (2015). «Визначення індивідуальної інтенсивності тренувального навантаження баскетболістів, що спрямована на розвиток загальної витривалості». Scientific Journal «ScienceRise», №1/1(6), 65-69.
##submission.downloads##
Опубліковано
2018-05-25
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).