ІДЕОМОТОРНА ПІДГОТОВКА В КІБЕРСПОРТІ
Анотація
У статті розглянуто вплив ідеомоторної підготовки спортсменів в кіберспорті.
Посилання
Киберспорт [Электронный ресурс] – Электрон.текстов. Дан. – Режим доступа: ru.wikipedia.org/wiki/Киберспорт.
Алексєєва, І. А., Алексєнко, Я. В. (2020). Особливості фізичної підготовки кіберспортсменів . Науково-методичні основи використання інформаційних технологій в галузі фізичної культури та спорту Електронний ресурс, ХДАФК, Харків, Випуск 4. С. 12-14.
Лут, І.А, Заворотний, І.І., Сергієнко, К.М. (2022). Технічна підготовка кіберспортсменів Інноваційні та інформаційні технології у фізичній культурі, спорті, фізичній терапії та ерготерапії: Матеріали V Всеукраїнської електронної науково-практичної конференції з міжнародною участю (Київ, 31 травня 2022р.) / ред. О.А.Шинкарук. К.
Платонов, В. Н. (2017). Двигательные качества к физической подготовке спортсменов. Олимпийская литература. К.
Hamari, J., Sjoblom, М. (2017). Whatise Sports and why do people watch it Internet research, 27. 211-232.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).