ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО І МОЖЛИВОСТІ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-0285.2.2015.146974Ключові слова:
новітні технології, образотворче мистецтво, CG-арт, відеоперформанс, відеоскульптура, WЕВ-дизайн, VJ-інгАнотація
У статті аналізуються можливості новітніх комп’ютерних та інтернет-технологій у сфері образотворчого мистецтва. Синтез мистецтва і науки призвів до формування таких нових форм художньої творчості, як живопис у стилі CG-арту, відеоперформанс, відеоскульптура, WЕВ-дизайн та VJ-інг і под.
Посилання
Демшина А. Ю. Визуальные искусства в ситуации глобализации культуры: институциональный аспект/ А.Ю. Демшина [Электронный ресурс]. – Режим доступа :http://fictionbook.ru/author/a_yu_demshina/vizualnyie_iskusstva.
Джонсон Г. Секреты цифровой печати : пер. с англ. /Джонсон Г. – М. : Изд. дом "Вильяис", 2005. – 416 с.
Ерохин С. В. Эстетика цифрового компьютерного изобразительного искусства : автореф. дис. – М., 2010 [Электронный ресурс] /Ерохин С. В. – Режим доступа: http://www.dissercat.com/content/estetika-tsifrovogokompyuternogo- izobrazitelnogo-iskusstva.
Исупов Л. Веб-дизайн: необычное искусство [Электронный ресурс] /Исупов Л. – Режим доступу: http://www.solus.ru/articles_104.html.
Кирсанов Д. Веб-дизайн; пер. с англ. / Кирсанов Д. – СПб. : Символ-Плюс, 2004. – 376 с.
Нильсен Я. Веб-дизайн; пер. с англ. /Нильсен Я. – СПб. : Символ-Плюс, 2003. – 512 с.
Статьи про виджеинг. Видео Арт. Искусство наступившего будущего [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://www.malbred.com/stati-pro-vidzheing/video-art.-iskusstvo-nastupivshego-buduschego.html.
Цифровий живопис – комп’ютерна мишка замість пензля? http://artarea.com.ua/tsifroviy-zhivopiskompyuterna-mishka-zamist-penzlya.
Эскотт Р. Интерактивное искусство: на пороге постбиологической культуры [Электронный ресурс]
/Эскотт Р. – Режим доступа: http://biomediale.ncca-kaliningrad.ru/?blang=ru&author=ascott.
Demchishuna, A. Yu. Visual arts in the situation of the globalization of the culture. Retrieved from http://fictionbook.ru/author/a_yu_demshina/vizualnyie_iskusstva [in Russian].
Jonson, G. (2005). Secrets of the number print. Moscow: Viliyais [in Russian].
Erohin, S. V. (2010). Aesthetics computer fine art. Abstract of the candidate thesis. Moscow. Retrieved from http://www.dissercat.com/content/estetika-tsifrovogo-kompyuternogo-izobrazitelnogo-iskusstva [in Russian].
Isupov, L. WEB-design: unusual art. Retrieved from http://www.solus.ru/articles_104.html [in Russian].
Kirsanov, D. (2004). WEB-design. SPb: Simvol-plus [in Russian].
Nilsen, Ya. (2003). WEB-design SPb: Simvol-plus [in Russian].
Articles of VJ-ing. Video Art. Art of the future. Retrieved from http://www.malbred.com/stati-providzheing/ video-art.-iskusstvo-nastupivshego-buduschego.html [in Russian].
Computer fine art – computer mouse instead the paint brush. Retrieved from http://artarea.com.ua/tsifroviyzhivopis-komp-yuterna-mishka-zamist-penzlya [in Ukrainian].
Eskott, R. Interactive art: on the range of postbio culture. Retrieved from http://biomediale.nccakaliningrad.
ru/?blang=ru&author=ascott [in Russian]
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Альманах "Культура і Сучасність"
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.