ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ ХОРОВИХ КОЛЕКТИВІВ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МУЗИКИ ІМ. Р.М. ГЛІЄРА В КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ КИЄВА: історико-мистецтвознавчий дискурс
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-0285.1.2014.148262Ключові слова:
хорове мистецтво, мішаний хор, культурно-мистецьке середовище, творча діяльність, позанавчальні творчі заходи,Анотація
У статті досліджені архівні матеріали, пов’язані з професійним навчанням хоровому співу в Києві. Висвітлено історичні та творчі шляхи позанавчальної концертної діяльності хорових колективів Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра. Проаналізовано творчу діяльність жіночого, камерного та дитячого хорів інституту. Виявлено різну знаково-смислову спрямованість у творчій діяльності кожного колективу. Доведено роль творчої діяльності хорових колективів Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра у формуванні сучасного культурно-мистецького середовища Києва.
Посилання
Державний архів міста Києва. – Ф. 296. – Оп. 1. – Од. зб. 35. – Арк. 4–5.
Киевлянин. – 1868. – № 85.
Київське музичне училище 1868–2008 : буклет. – К.: "Буква", 2008. – 54 с. С. 36.
Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.glierinstitute.org/ukr/ groups/1.html.
Кузьмін М. Забуті сторінки музичного життя Києва / М. Кузьмін. – К.: Музична Україна, 1972. – 228 с.
Derzhavnyi arkhiv mista Kyieva. – F. 296. – Op. 1. – Od. zb. 35. – Ark. 4–5.
Kievlyanin. – 1868. – № 85.
Kyivske muzychne uchylyshche 1868–2008 : buklet. – K.: "Bukva", 2008. – 54 s. S. 36.
Kyivskyi instytut muzyky im. R. M. Hliiera [Elektronnyi resurs]. – Rezhym dostupu: http://www.glierinstitute.org/ukr/ groups/1.html.
Kuzmin M. Zabuti storinky muzychnoho zhyttia Kyieva / M. Kuzmin. – K.: Muzychna Ukraina, 1972. – 228 s.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.