ІННОВАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕМОВЛЕННЯ
Анотація
Мета дослідження. Дослідити інновації українського телемовлення на сучасному етапі як каналу комунікації та окреслити перспективи розвитку інтернетизації телевізійного контенту та його інтерактивність. Методологія дослідження полягає в застосуванні історико-логічних методів та підходів щодо аналізу контенту українського телебачення, а також комунікативний, порівняльний і прогностичний аналіз побудови моделей функціонування телебачення. Наукова новизна полягає у проведеному аналізі медійних платформ та сучасних технологій, які використовуються на ТБ та інтернет-телебаченні. Досліджено розвиток класичного телебачення та ретрансляції сучасного телевізійного контенту. Висновок. Отже, проаналізовані вище тенденції та перспективи майбутнього телебачення, дають підстави стверджувати, що телебачення як засіб масової комунікації не втратить своєї актуальності, а просто зазнає докорінних змін у своїй структурі, та інтегрується у новій форми, зумовлені науково-технічними потребами часу.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.