ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ПІДПРИЄМСТВ В УПРАВЛІННІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ
Анотація
Мета статті – розглянути роль і значення інформаційних систем підприємств безпосередньо в управлінні інтелектуальними ресурсами. Методологія дослідження ґрунтується на застосування аналітичного методу, системно-структурного, що дозволить проаналізувати та дослідити інформаційні системи як структурну складову загальної управлінської інфраструктури; компаративний метод для зіставлення різних типів інформаційних систем. Наукова новизна роботи полягає в актуалізації ролі інформаційних систем в управлінні інтелектуальними ресурсами. Висновки. Інтелектуальні ресурси є умовою та основою розвитку підприємства. Проте самі по собі інтелектуальні ресурси не є продуктивними до того моменту, поки вони не будуть залучені у виробничий процес з використанням інформаційних систем. Для збільшення інтелектуальних ресурсів суб’єктів підприємництва необхідним вбачається розробка комплексної програми заходів, направлених на розвиток інтелектуальних ресурсів і створення передумов для їх ефективного використання.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.