Симбіоз мистецтвознавчих практик і бізнесу
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-0285.2.2021.249256Анотація
Мета роботи. Стаття присвячена охарактеризуванню взаємодії та точки перетину мистецтвознавчих практик і бізнесу, аналізу проведених мистецьких заходах в діючих бізнес структурах та розширенню інструментарію для розбудови нової парадигми в системі «мистецтво-бізнес». Методологія роботи ґрунтується на структурно-функціональному і системному аналізі, статистичному методі, що полягає у пошуку та вивченні нових знань, міждисциплінарному підході, який передбачає дослідження проблематики при взаємодії мистецтвознавчих практик та діючих бізнес систем. Наукова новизна роботи полягає у тому, що вперше було здійснено практичне дослідження стосовно впливу мистецтвознавчих практик на бізнес структуру та проаналізовано мистецькі властивості, які здатні утворювати нові економічно-художні цінності та інтереси. Висновки. Питання взаємодії мистецтва і бізнесу достатньо нове та тільки розпочинає активно розвиватися. Однак існуючі стереотипи, що мистецтво і бізнес взаємовиключні позиції, вже почали своє зрушення та окреслили нові простори для своєї взаємодії. Мистецтво в сучасному суспільстві намагається вернутись в секуляризований простір оскільки воно володіє властивостями, які здатні на підсилення та трансформування сучасної системи бізнесу, що в глобальних наслідках може знайти свій відбиток в покращенні економічного стану України. Також, глибокий та змістовний погляд на мистецтвознавчі практики вкотре переконує ефективність не лише в естетико-художньому контексті, а також розкриває свій прагматичний та прикладний потенціал в сфері бізнесу.
Ключові слова: мистецтвознавчі практики, взаємодія, бізнес системи, симбіоз, корпоративна культура.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.