ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПОТРЕБНОСТИ ТУРИСТИЧЕСКИХ ПРЕДПРИЯТИЙ В УСЛОВИЯХ РЫНОЧНОЙ САМООРГАНИЗАЦИИ
Ключевые слова:
информация, информационные технологии, туристический продукт, качествоАннотация
В статье обоснована необходимость использования информационных технологий в управлении туристическими предприятиями. Исследовано влияние информационных технологий на качество туристического продукта. Проведен SWOT-анализ возможностей и угроз при разработке глобальной туристической информационной системы. Предложена модель использования информационных технологий для обеспечения качества туристических услуг.Библиографические ссылки
Виноградова О. В. Вплив інформаційно-технологічного фактору на конкурентоспроможність українських послуг на світовому ринку. Ч.1. / О. В. Виноградова. – К: ІМВ КНУ, 2003. – С.167–169.
Мельниченко С. В. Інформаційні технології в туризмі: теорія, методологія, практика: [монографія] / С. В. Мельниченко. – К. : КНТEУ, 2008. – 493 с.
Миронов Ю. Б. Інтернет-технології в туризмі/ Ю. Б. Миронов // Економіка: проблеми теорії та практики. Збірник наукових праць. – 2004. - Т. 2, Вип. 194. – С. 457-464.
Ткаченко Т. І. Управління якістю готельних послуг: монографія/ Т. І. Ткаченко, С. В. Мельниченко, М. В. Новак. – К. : КНТEУ, 2006. – 234 с.
Губанова О. В. Управление, прогнозирование, информационные технологии в сервисной деятельности. Ч. 4 / О. В. Губанова, Т. Ю. Новгородцев, С. В. Чупров. – Иркутск: ИГЭА, 2001. – 286 с.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).