МІСЦЕ БАНКІВСЬКИХ ІНСТИТУТІВ У ФІНАНСОВО–КРЕДИТНІЙ ПІДТРИМЦІ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ
Ключові слова:
фінансово-кредитне забезпечення, кредит, банк, малий та середній бізнес, банківські послугиАнотація
Визначено роль малого та середнього бізнесу у забезпеченні передумов зростання економіки, обґрунтовано переваги та недоліки банківських послуг, які можуть використовувати дані суб’єкти відповідно до фінансових проблем, стадії розвитку та функціонування. Запропоновано шляхи підвищення рівня задоволення їх потреб у фінансово–кредитних ресурсах.Посилання
Данилейчук Р. Б. Мікрофінансування як альтернативний варіант кредитування малого бізнесу / Р. Б. Данилейчук // Інноваційна економіка. – 2009. – № 6. – С. 162–166.
Дзюблюк О. Активізація банківського кредитування малого та середнього бізнесу в системі заходів із подолання фінансово-економічної кризи / О. Дзюблюк // Світ фінансів. – 2010. – № 3. – С. 7–13.
Покришка Д. С. Механізми розвитку підприємництва в умовах посткризовоговідновлення економіки України: аналіт. доп. / Д. С. Покришка, Я. А. Жаліло, Д. В. Ляпін, Я. В. Белінська [та ін.]. – К. : НІСД, 2010. – 72 с.
Чевганова В. Я. Фінансове забезпечення малого підприємництва / В. Я. Чевганова, В. В. Чеверда // Вісник Хмельницького національного університету. – 2011. – № 2, T. 1. – С. 164 – 168.
Чибисов А. А. Проблемы банковского кредитования малого бизнеса / А. А. Чибисов // Финансы и кредит. – 2010. – № 6. – С. 41–47.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).