Екологічний туризм та його роль у формуванні екологічної і загальнонаціональної культури
Ключові слова:
екологічний туризм, екотур, туроб’єкт, культураАнотація
Показана сутність екологічного туризму, визначені його соціальні функції, вплив на формування екологічної та загальнонаціональної культури. Екологічний туризм, сприяючи загальній і екологічній просвіті людей, разом з освітою і пропагандою екологічних знань сприяє формуванню нового рівня, нового типу національної культури.
Посилання
Арсеньева Е. И. Основные концепции и направления современного экотуризма: компаративный анализ/ Е.И. Арсеньева, А.С.Кусков, Н. В. Феоктистова // Туризм и культурное наследие. Межвузовский сборник научных трудов. - 2005. – Вып. 2. – С.186-205. [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://tourlib.net/statti_tourism/arsenjeva.htm.
Дмитрук О. Ю. Екологічний туризм: сучасні концепції менеджменту і маркетингу. /О. Ю. Дмитрук. Навч. посібн. –К.: Альтерпрес, 2004. –192 с.
Косолапов А. Б. Теория и практика экологического туризма: учебное пособие/ А. Б. Косолапов. – М.: КНОРУС, 2005. – 240 с.
Статистичний щорічник України за 2011 рік. – К., ТОВ «Август Трейд», 2012.– 558 с.
Философский энциклопедический словарь. – М.: Советская энциклопедия, 1983.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).