Динаміка використання рибних ресурсів поверхневих водойм Харківської області
Ключові слова:
рибні ресурси, поверхневі водойми, використання, вилов риби, Харківська область, законодавче забезпеченняАнотація
Фактичний вилов риби на водних об’єктах Харківської області приблизно відповідає затвердженим лімітам вилову на протязі останніх 10 років, а найбільшу частку вилову складають лящ та товстолобик. Державне управління рибною галуззю має бути більш ефективним, бо це може бути однією з причин, що гальмують розвиток української аквакультури в цілому в державі, в тому числі, і низький рівень законодавчого забезпечення та державної фінансової підтримки виробничої діяльності рибницьких підприємств.
Посилання
Виробничий звіт Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Харківській області за 2011 рік.
Мартышев Ф. Г. Прудовое рыбоводство: Учебн. пособ./ Ф. Г. Мартышев – М.: Высшая школа, 1973. – 428 с.
Никольский В. Г. Экология рыб./ В. Г. Никольский – М.: Высшая школа, 1963. – 158 с.
Новиков Г. А. Основи общей экологии./ Г. А. Новиков. – Л., 1979. – 185 с.
Рыболовы и рыбоводы. / Под ред. Л.Н. Жукова. – М.: Знание, 1980. – 46 с.
Суховерхов Ф. М. Прудовое рыбоводство. / Ф. М. Суховерхов – М.: Просвещение, 1963. – 423 с.
Шпет Г. И. Биологическая продуктивность рыб и других животных./ Г. И. Шпет – К.: Урожай, 1988. – 253 с.
Щербуха А. Я. Риби наших водойм./ А. Я. Щербуха. – К.: Рад. Школа, 1987. – 159 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).