Контроль джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря як складова прогнозування екологічно-безпечного функціонування промислових підприємств у довкіллі
Ключові слова:
контроль, прогнозування, екологічна безпека, атмосферне повітря, забруднюючі речовини, джерела викидів, довкілляАнотація
Доказана актуальність проведення періодичного контролю стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин для оцінки забруднення природного середовища. Наведена прогнозна оцінка екологічно-безпечного функціонування промислових підприємств у довкіллі при наявності достатньої інформаційної бази у якості значень забруднюючих речовин, що підлягають періодичному контролю, та відповідних спостережень за виникненням аварійних ситуацій протягом деякого тривалого часу.
Посилання
Кучеров К. І. Питоме антропогенне навантаження як показник стану навколишнього середовища на прикладі водних ресурсів / К.І.Кучеров // Захист довкілля від антропогенного навантаження. – 2008. – Вип.2 (18). – С. 80-91.
Посібник з видачи дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців. – Донецьк: ІАЦ ВАТ «УкрНТЕК», 2008. – 528 с.
Стрижельчик Г.Г. Прогнозирование в инженерной геологи/Г.Г.Стрижельчик, А.В.Жиров–Харьков:ХНУ им.В.Н.Каразина,2001.–78с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).