Заходи з управління екологічною безпекою щодо транспортних джерел техногенної сейсмічності
Ключові слова:
техногенна сейсмічність, автомобільний транспорт, залізниця, сейсмозахисний екран, ефективність заходівАнотація
Досліджено ефективність методів зниження впливу транспортних джерел сейсмічності на будівлі і споруди, що ґрунтуються на регулюванні процесів генерування техносейсмохвиль та їх розповсюдження в геологічному середовищі. Доведена доцільність їх застосування в умовах населених пунктів.
Посилання
Шмандій В. М. Сейсмічні поля техногенного походження в індустріально навантаженому регіоні / В.М.Шмандій, В.І.Бредун // Тези доповідей VІІІ Всеукр. науково-техн. конф. „Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об’єктів”.– Кременчук: КДПУ, 2009.– С.301-302.
Богацкий В. Ф., Фридман А.Г. Охрана инженерных сооружений и окружающей среды от вредных действий промышленных взрывов / В. Ф.Богацкий, А. Г. Фридман– М.: Недра, 1982.- 162 с.
Кравец В. Г. Статическо-динамический метод отделения монолитов от массива / В.Г.Кравец, О.П.Толкач, К.М.Зеленская // Совершенствование технологии строительства шахт и подземных сооружений: сб. научн. трудов.– Донецк: "Норд-пресс", 2008. - №14. - С. 36.
Никонов А. М. Железнодорожный путь на искусственных сооружениях / А. М. Никонов – М.: Изд. УМЦ ЖДТ.–2007.– 291с.
Мартынов Н. В. Аналитический обзор систем и элементов активной сейсмозащиты на базе сейсмоизолирующих экранов в виде волновых завес /Н.В.Мартынов //Сборник научных трудов „Строительство и техногенная безопасность”.–2008.– №26.– С.38–42
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).