Ресурсозберігаюче управління відходами при виробництві свинини на промисловій основі
Ключові слова:
відходи органічні, тверда і рідка фракції, органічні добрива, ефективністьАнотація
Наведено результати оцінки розробленої ресурсозберігаючої технології управління відходами з одержанням органічних добрив. Технологічна лінія на комплексах із виробництвом 12 та 24 тис. ц свинини за рік забезпечує зниження капітальних вкладень у 2,4 - 12,6 раза. та забруднень довкілля при підготовці стоків до утилізації.
Посилання
ОСТ.10.20.8 – 86. Испытания сельскохозяйственной техники. Машины и оборудование для переработки и обеззараживания жидкого навоза. Программа и методы испытаний. - Введ. 28.08.86. – М.: Изд-во стандартов, 1987. – 82 с.
РД 10.20.8 – 90. Випробування сільськогосподарської техніки. Машини та обладнання для переробки і знезараження рідкого гною. Дослід. – 1990. –34 с.
СОУ 29.32.2–37-364: 2005. Техніка сільськогосподарська. Машини та обладнання для обробки та знезараження стоків. Основні параметри. К.–2006.–12 с.
Пискун В.И. Методика исследований технологических линий разделения жидкого навоза // Нове в методах зоотехнічних досліджень / Інститут тваринництва УААН. – Харків, 1992. – С. 214-217
ГСТУ 46-012-2000. Техника сельскохозяйственная. Методы экономической оценки техники для животноводства. – К., 2000. - 17 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).