ВПЛИВ ЕКОЛОГІЧНОГО ФАКТОРУ ЧАСУ ВІДНОВЛЕННЯ ВЕСНЯНОЇ ВЕГЕТАЦІЇ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ
Ключові слова:
екологічний фактор, час, весняна вегетація, озима пшениця, добриваАнотація
Представлена стаття присвячена проблемам впливу екологічного фактору часу відновлення весняної вегетації на проходження етапів органогенезу, урожайність та якість зерна озимої пшениці. Дослідження проведені в польовому досліді агрономічної станції «Митниця». Результати свідчать про необхідність врахування вказаного фактора при вирощуванні озимої пшениці, особливо, при розрахунку норм, доз та строків внесення мінеральних добрив, а також пестицидів і ретардантів.Посилання
Мединец В. Д. Экологический эффект времени возобновления весенней вегетации. / Пшеница. – К.: Урожай, 1977. – 364 с.
Мединец В. Д. Весеннее развитие и продуктивность озимых хлебов. – Москва.: Колос, 1982. – 182 с.
Созінов А. А., Козлов М. Г. Повышение качества зерна озимых пшениц. – М.: Колос, 1970. – 123 с.
Толстоусов В. П. Удобрения и качество урожая. – М.: Агропромиздат, 1987. – С. 3-12.
##submission.downloads##
Опубліковано
2014-06-26
Номер
Розділ
ЕКОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ГЕОСИСТЕМ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).