ФУНКЦІОНУВАННЯ НЕТРАДИЦІЙНИХ РЕКРЕАЦІЙНИХ ОБ‘ЄКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Ключові слова:
садово-дачні товариства, рекреаційні властивості, природні, соціальні, екологічні, оптимізаціяАнотація
Рекреаційні властивості нетрадиційних рекреаційних об’єктів – садово-дачних товариств Харківської області визначаються через оцінку природних, соціальних та екологічних показників за розробленою методикою. Проаналізовано функціонування садово-дачних товариств на території чотирьох районів Харківської області, запропоновано шляхи оптимізації та перспективи подальшого розвитку садово-дачних ділянок в якості рекреаційних ресурсів.
Посилання
Топчієв О. Г. Основи суспільної географії. Навч. посібник – Одеса: Астропринт, 2001. – 560 с.
Царик Л., Чернюк Г. Природні рекреаційні ресурси. Методи оцінки й аналізу. – Тернопіль: Підручники і посібники, 2001. – 188 с.
Ван Цін Шен, Топчієв О. Т. Теоретичні та методологічні аспекти рекреаційної географії: сучасний підхід.// Український географічний журнал – №1, 2003 – С.45-49.
Некос В. Ю., Баскакова Л. В., Ричак Н. Л. Нові нетрадиційні типи рекреаційних ресурсів/ Вісник Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна № 758. Сер. Екологія. – Харків: ХНУ, Видавничий центр. 2007. – С.92-96.
Некос В. Ю., Баскакова Л. В. Методологічний підхід до дослідження нетрадиційних рекреаційних об‘єктів// Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. № 801. Сер. Екологія – 2008. – С. 15-20.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).