ОЦІНКА СТУПЕНЯ ПРЕСТИЖНОСТІ ВЕРНАКУЛЯРНИХ РАЙОНІВ м. ХАРКОВА
Ключові слова:
престижність району, господарська інфраструктура, спортивні об’єкти, місця відпочинку, транспортна доступність, криміногенна ситуаціяАнотація
Розглянуто престижність або статусність вернакулярних районів м. Харкова. Визначено, що 4 райони найбільш зручні для мешкання у місті Харків. Значну увагу приділяється розташуванню району відносно центру міста; історичній і архітектурній цінності забудови, їх візуальній привабливості та ступеню комфортності; наявності необхідних об'єктів інфраструктури.
Посилання
Білоконь Ю. М. Новий підхід до методики планування Харківської міської агломерації / Ю. М. Білоконь. // Досвід та перспективи розвитку міст України. – Вип. 5. Методичні аспекти міського та регіонального планування. – К., 2003. – С. 5–25.
Гусева Е. В. Экономико-географический анализ рынка элитного и нетипового жилья в Москве. / Е. В. Гусева. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://geopub.narod.ru/student/guseva/2/main.htm.
Мирошниченко В. В. Вернакулярные районы Харькова / В. В. Мирошниченко // Псковский регионологический журнал – Псков, 2013. – № 16. – С. 61–69.
Мірошниченко В. В. Розвиток уявлень про вплив середовища на людину / В. В. Мірошниченко // Вісник Харківського на-ціонального університету ім. В. Н. Каразіна. – Х., 2009. – № 864. – С.215–221.
Купля-продажа квартир в Харькове. [Еле-ктронний ресурс]. – Режим доступу : http://an-gorod.com.ua/
Перспективные и неликвидные: сравни-тельная характеристика районов Харькова [Електронний ресурс] // Режим доступу : http://www.sq.com.ua/rus/article/analitika/
Гродзинський М. Д. Пізнання ландшафту: місце і простір: монографія. У 2-х томах / М. Д. Гродзинський – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2005. – 2 том – 503 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).