АНАЛІЗ ВОДНОГО РЕЖИМУ РІЧОК БАСЕЙНУ Р. ДЕСНА ПРИГРАНИЧНИХ ОБЛАСТЕЙ
Ключові слова:
водний режим, річковий басейн, повінь, гідрологічний постАнотація
Наводяться дані багаторічних спостережень змін рівня води річок басейну р. Десна і верхів’я р. Дніпро у приграничних областях України, Республіки Білорусь і Російської Федерації. Здійснено аналіз змін водного режиму річок у вказаному басейні, обумовлених закономірностями зміни основних складових водного балансу.
Посилання
Водний кодекс України. – К.: Національ-ний книжковий проект, 2011.– 80 с.
Природно-заповідний фонд Чернігівської області (за заг. Ред. Ю.О. Карпенка). - Чернігів, 2002. – 240 с.
Наставление гидрометеорологическим станциям и постам. Выпуск 6. Часть І. Гидроло-гические наблюдения и работы на больших и средних реках. – Л.: Гидрометеоиздат, 1978. – 380 с.
Наставление гидрометеорологическим станциям и постам. Выпуск 6. Часть ІІ. Гидро-логические наблюдения и работы на малых реках. – Л.: Гидрометеоиздат, 1972. – 268 с.
СНиП 2.01.14-83 Определение расчетных гидрологических характеристик. М.: Госкомст-рой СССР, 1985. – 47 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).