Порівняльний аналіз озеленення великих міст України та Європи
Ключові слова:
зелена зона, зелені насадження, парки, просторова структура, планування містаАнотація
На основі аналізу досвіду озеленення окремих великих міст України та Європи, розглянуто проблеми просторового формування зеленої зони міст, в залежності від містобудівних передумов та інших факторів. Базуючись на іноземному досвіді, розроблені конструктивні рекомендації для оптимізації зеленої зони міста Львова.
Посилання
Горохов В. А. Городское зеленое строительство. / В. А. Горохов– М.: Стройиздат – 1991.
Євгенія Володіна. Європейській досвід зеленого благоустрою – Режим доступу: http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/jevropejskj-dosvd-zelenogo-blagoustroju-33866.
Лунц Л. Б. Городское зеленое строительство./ Л. Б. Лунц – М.: Стройиздат – 1974. – 287 c.
Поволоцька І. В. Рівень озеленення міста Донецька як еколігічний показник сталого розвитку./ І. В. Поволоцька. /Охорона навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів – 2010: матеріали ХХ Всеукр. наук. конф. аспірантів і студентів. – Донецьк, ДонНТУ – 2010.
Рішення Донецької міської ради від 17.06.2011г. №6/32 «Про затвердження меж скверів та парків на території міста Донецька»
Фесюк В.О. Конструктивно-географічні засади формування екологічного стану великих стану великих міст Північно-Західної України. / В. О. Фесюк– Луцьк: Волинська обласна друкарня. – 2008. – 344 с.
Timothy Beatley. Green Cities of Europe. Global Lessons on Green Urbanism. – London: IslandPress – 2012. – 243 c.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).