НОВІ СПОСОБИ ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ЕПОХУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Ключові слова:
Електронні курси, інформаційні технології, Англійська мова, студентиАнотація
Розглядається парадокс незнання або дуже поганої підготовка студентів до уроків англійської мови в університетах, хоча в нашій країні діти вивчають іноземну мову з дитячого садка. Проводиться аналіз факторів низького рівня знань. Розглядається використання електронних курсів для стимулювання інтересу студентів до предмету.
Посилання
J. Burton (December 2016). Volkswagen bosses are told to speak English after company switches its official language [Online]. Available: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4034978/German-Nein-Volkswagen-bosses-told-speak-English-company-switches-official-language-make-welcoming.html
M. Prensky, “The Role of Technology in teaching and the classroom”, Educational Technology, Nov.-Dec. 2008.
G. Krippel, A. J. McKee, and J. Moody (March 2010). Multimedia use in higher education: promises and pitfalls. Journal of Instructional Pedagogies [Online]. Vol. 2. pp. 1-8. Available: http://www.aabri.com/manuscripts/09329.pdf
M. Neo (2007), Learning with Multimedia: Engaging Students in Constructivist Learning. International Journal of Instructional Media. vol. 34, no. 2, pp. 149-158.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 L.L. Pylypenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).