РОЗВИТОК ТВОРЧОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТІВ НА ЗАНЯТТЯХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (з досвіду роботи викладачів іноземних мов ЗПК)
Ключові слова:
творча компетентність, іноземна мова, учитель початкових класівАнотація
У статті розглядаються особливості розвитку творчої компетентності майбутніх учителів на заняттях іноземної мови. Подаються ефективні форми та способи організації навчальної діяльності студентів, формулюються методичні рекомендації щодо розвитку творчої компетентності майбутніх фахівців педагогічної галузі.Посилання
Богданова Т.Г., Корнілова Т.В. Діагностика пізнавальної сфери дитини. – М.: Роспедагентство, 1994.
Богоявленська Д.Б. Психологія творчих здібностей: Учеб. Посібник для студентів вищ. навч. закладів. – М.: Изд. Центр «Академія», 2002.
Большакова Л.А. Розвиток творчості молодшого школяра // Завуч початкової школи. – 2001. – №2.
Єгоров О. Комунікативна функція навчального заняття // Учитель. – 2001. – № 1. – С. 52-54
Козвоніна В.П. Розвиток творчих здібностей учнів // Початкова школа. – 2000. – № 7.
Мотков О.І. Психологія самопізнання особистості. Практичний посібник. – М.: «Трикутник», 1993.
Полат Є.С. Метод проектів на уроках іноземної мови. // ИЯШ. –1991. – № 2. – С. 3-10.
Панова Л.С., Андрійко І.Ф., Тезікова С.В. та ін. Методика навчання іноземних мов у загальноосвітніх закладах. – К.: ВЦ «Академія», 2010. – 328с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Олена Євенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).